Joost Aelmans

Naam

Joost Aelmans

Woonplaats

Uden

Lengte

1,90

Leeftijd

in maart 40
Aantal jaar bij FCA

10

Ambitie 2018

lekker genieten van het fietsen

 

 

 


Uitslagen

2018


DatumWedstrijdUitslag
11 maart8e trainingsrit Oss28e

 

2017


DatumWedstrijdUitslag
29 januari2e trainingsrit Oss21e
5 maart7e trainingsrit Oss20e
12 maart8e trainingsrit Oss15e
12 maartOverall klassement Trainingsritten Oss23e
19 maartHeeswijk-Dinther76e
16 aprilTerheijden10e
23 aprilGalderPeloton
14 meiUden23e
20 meiVeldhoven28e
21 meiLieshout30e
5 juniMierlo29e
11 juniBreda16e
14 juniTijdrit Well, Amateurs6e
18 juniRijen10e
9 juliOmloop der 7 Heuvelen68e
1 oktoberKoppelkoers Bemmel met Nick9e

 

2016


DatumWedstrijdUitslag
31 januari2e trainingsrit Oss9e
21 februari5e trainingsrit Oss22e
3 aprilOploo83e
10 aprilKessel6e
13 aprilWVAN De Mortel, Amateurs7e
11 meiWVAN Vlierden, Amateurs44e
16 meiRK Mierlo, 30+21e
22 meiKasteelronde Mill27e
28 meiBWF Tijdrit Zundert, 40-14e
5 juniBWF Breda "Blauwe Kei"2e
8 juniWVAN Vlierden, Amateurs34e
11 juniPloegentijdrit Gilze met ServerPC IT Solutions8e
14 juniTijdrit Arcen, Amateurs3e
22 juniWVAN Handel, Amateurs16e
6 juliWVAN Boekel, Amateurs31e
10 juliOmloop van de Heidehof, Amateurs15e
20 juliWVAN Milheeze Centrum, Amateurs38e
20 juliWVAN Amateurs Eindklassement38e
31 juliTiel53e
7 augustusPijl van Heerlerheide19e
23 juliRoermond-Kapel14e
4 septemberHoogerheide14e
11 septemberBWF Sint Willebrord13e
17 septemberNK Tijdrijden Masters 30+23e
25 septemberOosterhout-Nijmegen3e
24 septemberPloegentijdrit Vught met Server PC Team4e

 

2015


DatumWedstrijdUitslag
8 maart8e trainingsrit Oss14e
15 maartHeeswijk-Dinther53e
8 aprilWVAN De Mortel, Amateurs4e
15 aprilWVAN Bakel, Amateurs34e
19 aprilDen Dungen35e
22 aprilWVAN Gemert, Amateurs17e
10 meiKasteelronde Mill45e
13 meiWVAN Milheeze Hoeven, Amateurs23e
20 meiVWAN Deurne Zeilberg, Amateurs18e
25 meiDistrictskampioenschap Masters 30+4e
30 meiTijdrit Zundert, leeftijdscategorie onder 405e
17 juniWVAN Handel, Amateurs15e
20 juniTijdrit Breukelen6e
1 juliTijdrit Arcen4e
15 juliWVAN Amateurs, Eindklassement28e
19 juliBWF Achtmaal4e
23 augustusStramproy NWB15e

 

2014


DatumWedstrijdUitslag
2 maartTrainingswedstrijd Oss21e
16 maartHeeswijk51e
23 maartTrainingswedstrijd Breda BWF5e
6 aprilSint Josef Klassieker, Amateurs45e
12 aprilKessel5e
16 aprilWVAN Bakel, Amateurs6e
20 aprilDen Dungen/Maaskantje5e
23 aprilWVAN Gemert, Amateurs2e
27 aprilGeldrop29e
4 meiRonde van Brabant136e
7 meiWVAN Baarlo, Amateurs33e
11 meiNWB Hel van Mijnheerkens, Leeuwen6e
18 meiReuver22e
21 meiWVAN Milheeze-Hoeven, Amateurs4e
25 meiKasteelronde van Mill17e
9 juniWernhout, DK Masters 30+6e
11 juniWVAN Zeeland, Amateurs10e
14 juniNK Masters 30+52e
25 juniWVAN Handel, Amateurs21e
28 juniHerwijnen59e
2 juliWFL Chrono Trofee, Arcen, Amateurs1e
16 juliWVAN Milheeze-Centrum, Amateurs34e
16 juliWVAN eindklassement, Amateurs14e
24 augustusOverpelt (B)16e
30 augustusNK Tijdrijden, Masters 30+15e
7 septemberOosterhout-Nijmegen25e
14 septemberKoppeltijdrit Arcen, 40-1e

 

2013


DatumWedstrijdUitslag
17 maartHeeswijk-Dinter58e
24 maartOmloop van de IJzeren Man7e
1 aprilGerwen40e
3 aprilWVAN Deurne Walsberg Amateurs9e
7 aprilSint-Josef Klassieker, Amateurs74e
10 aprilWVAN De Mortel, Amateurs18e
17 aprilWVAN Bakel7e
21 aprilBWF Terheijden4e
28 aprilAalten50e
30 aprilGeldrop33e
1 meiWVAN Vlierden, Amateurs9e
20 meiRegiokampioenschap KNWU, 30+2e
22 meiWVAN Milheeze (Hoeven), Amateurs5e
25 meiHel van Brabant, etappe 175e
26 meiHel van Brabant, etappe 247e
26 meiHel van Brabant, eindklassement56e
29 meiWVAN Liessel, Amateurs2e
2 juniVeldhoven24e
12 juniWVAN Zeeland, Amateurs26e
16 juniElden51e
18 juniNWB Tijdrit Arcen, Amateurs2e
26 juniWVAN Handel, Amateurs10e
29 juniHerwijnen55e
3 juliWVAN Boekel, Amateurs10e
11 augustusOverpelt, Amateurs/Masters A (30+)22e
29 augustusEde11e

 

2012


DatumWedstrijdUitslag
10 maartTrainingsrit Baarlo13e
25 maartHeeswijk-Dinther42e
4 aprilWVAN Deurne Walsberg21e
11 aprilWVAN De Mortel14e
15 aprilAalten Elite/Amateurs48e
18 aprilWVAN Bakel9e
22 aprilBWF Terheijden6e
28 aprilOmloop van het Munnikenland - Brakel55e
30 aprilGeldrop14e
2 meiWVAN Vlierden14e
6 meiStokkum27e
26 meiStaphorst38e
31 meiAusterlitz18e
2 juniWageningen43e
6 juniWVAN Neerkant5e
9 juniPloegentijdrit Gilze met ServerPC Team7e
10 juniHelenaveen, Amateurs81e
13 juniWVAN Milheeze (Hoeven)6e
17 juniElden67e
22 juniPloegentijdrit Bladel met ServerPC Team1e
24 juniNWB Beegden12e
27 juniWVAN Handel14e
1 juliSint Oedenrode14e
4 juliWVAN Boekel6e
18 juliWVAN Eindklassement15e
4 augustusStramproy NWB8e
12 augustusOosterhout38e
2 septemberOmloop van de Heidehof45e
4 septemberFCA Club Kampioenschap, samen met Bart1e
16 septemberNWB Koppeltijdrit Arcen, samen met Dik6e
22 septemberPloegentijdrit Vught met ServerPC Team8e
30 septemberBreda Haagpoort10e
7 oktoberTessenderlo (B), Masters2e

 

2011


DatumWedstrijdUitslag
6 aprilWVAN Deurne Walsberg Amateurs29e
16 aprilOmloop van het Munnikenland48e
20 aprilWVAN Bakel30e
25 aprilGerwen45e
27 aprilWVAN Gemert Amateurs21e
8 meiNWB Hel van Mijnheerkens Leeuwen12e
11 meiWVAN Baarlo Amateurs9e
14 meiHel van Brabant, etappe 187e
18 mei WVAN Deurne Zeilberg Amateurs20e
22 meiMill17e
29 meiMierlo21e
25 meiWVAN Milheeze Hoeven Amateurs21e
1 juniWVAN Liessel Amateurs18e
5 juniHelenaveen Amateurs10e
13 juniDK Zuid-Oost8e
14 juniTijdrit Arcen3e
15 juniWVAN Zeeland Amateurs18e
19 juniRonde van Elden22e
29 juniWVAN Handel Amateurs20e
3 juliNK Masters 30+62e
6 juliWVAN Boekel Amateurs8e
9 juliDodewaard30e
17 juliNWB 8 van Beegden7e
20 juliWVAN Klassement Amateurs 201119e
21 augustusKNWU Boekel41e
28 augustusBemmel KNWU29e
4 septemberOmloop van de Heidehof39e
17 septemberRonde van Uden17e
18 septemberNWB Koppelkoers met Maikel de Koning, 40-4e
25 septemberWernhout29e
1 oktoberLommelPeloton

 

2010


DatumWedstrijdUitslag
14 maart 2010Trainingskoers Oss3e
28 maart 2010Heeswijk34e
5 april 2010Gerwen25e
7 april 2010WVAN Deurne Amateurs31e
14 april 2010WVAN De Mortel Amateurs3e
21 april 2010WVAN Bakel2e
25 april 2010Terheijden12e
28 april 2010WVAN Gemert Amateurs15e
30 april 2010Geldrop23e
9 mei 2010Leeuwen6e
12 mei 2010WVAN Baarlo Amateurs19e
19 mei 2010WVAN Deurne Zeilberg Amateurs6e
29 mei 2010Grand Prix TU Eindhoven2e
30 mei 2010Mill10e
2 juni 2010WVAN Liessel Amateurs1e
9 juni 2010WVAN Neerkant Amateurs20e
6 juni 2010Omloop van Helenaveen Amateurs59e
12 juni 2010Rog Tour 1e etappe21e
12 juni 2010Rog Tour 2e etappe75e
13 juni 2010Rog Tour 3e etappe74e
13 juni 2010Rog Tour klassement74e
16 juni 2010WVAN Zeeland Amateurs1e
30 juni 2010WVAN Handel Amateurs17e
4 juli 2010NK Amateurs A23e
7 juli 2010WVAN Boekel Amateurs21e
11 juli 2010Maren-Kessel18e
18 juli 2010Gilze26e
21 juli 2010WVAN Milheeze Centrum Amateurs26e
15 augustus 2010Boekel15e
21 augustus 2010Stramproy12e
4 september 2010Cyclo Dijken Wielertocht16e
12 september 2010Uden19e
18 september 2010Kasterlee (B)26e

 

2009


DatumWedstrijdUitslag
03-08Trainingskoers Breda5e
03-22Heeswijk15e
04-01Deurne Walsberg8e
04-08De Mortel7e
04-13Ronde van Gerwen37e
04-21Ronde van Oud-Gastel34e
04-22Bakel8e
06-01District Kampioenschappen22e
06-03Liessel7e
06-07Omloop van Helenaveen21e
06-14Rog Tour, eindklassement16e
06-14Rog Tour, proloog17e
06-14Rog Tour, dorpen omloop29e
06-24Mierlo8e
07-01Handel10e
07-08Boekel9e
07-12Wielerronde van Maren Kessel5e
07-15Milheeze Centrum7e
08-09NK WFN42e
08-16Grote Prijs van Boekel7e
09-06Schijndel29e
09-13Ronde van Uden40e
09-20Ronde van Goirle5e
09-27Ronde van Wernhout27e

 

2008


DatumWedstrijdUitslag
04-02Deurne (Walsberg)17e
04-12Meer (B)30e
05-07Neerkant15e
05-14Milheeze - Hoeve7e
05-21Zeeland4e
05-28Deurne-Zeilberg28e
06-01Omloop van Helenaveen41e
06-04Liessel6e
06-09Boekel6e
06-18De Rips6e
06-25Mierlo3e
07-05Kersencriterium Mierlo3e
07-13Someren-Peer-Someren77e
07-16Milheeze-Centrum20e
07-16Eindklassement WVAN 20083e
07-20Den Hout2e
08-22Nationaal Militair Kampioenschap2e
08-24Ronde van Nuenen13e
08-30Ronde van Panningen5e
09-08Kermisronde van Born22e
09-14Ronde van Uden31e